Adeta Sohbetler İçin Seçilmiş İzmir Çay Bahçeleri

İzmir Çay Bahçeleri

İzmir’de ailenizle hoş vakit geçirebileceğiniz, sakin, kafanızı dinleyebileceğiniz nezih yerleri arıyorsanız bu adresler genellikle çay bahçeleridir. İzmir çay bahçeleri hem kafa dinlemenize imkan sağlayacak, hem de sevdiklerinizle kaliteli bir zaman geçirmenize imkan verecek mekanlar arasındadır. Şimdi sizlere bu mekanlardan birkaç tanesini paylaşarak tercih yapmanız için seçenek sunduk.

İzmir’in En İyi Çay Bahçeleri

·        Galata Çaycısı

Yorgunluğunuzu unutabileceğiniz ve siparişlerinizin en hızlı şekilde sizlere verildiği çay bahçeleri arasındadır. Karşıyaka ilçesinde bulunmaktadır. Ayrıca nargile keyfi yapmanıza da olanak vermektedir.

·        Agora Çay Evi

Karşıyaka’da bulunan Agora Çay Evi; nargile, Türk kahvesi ve çay içmenize olanak sağlayan ailenizle vakit geçirebileceğiniz İzmir çay bahçeleri arasındadır.

·        Çuha Bahçe

Urla ilçesinde konumlanan Çuha Bahçe; sizlere çay keyfinin yanı sıra açık büfe kahvaltı ve ev yemekleri sunmaktadır. Bu mekanda eğlenmek için karaoke bile yapabilirsiniz.

·        Yandı Aile Çay Bahçesi

Menemen’de bulunan ve adından da anlayacağınız üzere ailenizle gidebileceğiniz mekan. Mekanda kahvaltı, pişi ve gözlemelerin tadına bakma şansına da sahip oluyorsunuz.

Sosyal Medyada Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir