Bostanlı Kahvaltı Mekanı: Filozof Kahvaltı

Modern kahvaltı salonu…

Bostanlı’da memnun kalacağınıza inandığım bir kahvaltı mekanı önereceğim; Filozof Kahvaltı. Modern ve şık tasarımı ile mekan muhteşem olmuş. Kitaplarla dekore edilmiş olan Filozof Kahvaltı, müşterilerine keyifli bir kahvaltı yapma ortamı sunuyor.

Filozof Kahvaltı nerede ?

Adres: Bostanlı, 1735. Sk. no 179, 35590 Karşıyaka/İzmir

Hergün : 08:00-16:00

Filozof Kahvaltı önerilerim ve mekan tanıtım

Mekan genellikle kalabalık oluyor. Gittiğinizde yer beklemek zorunda kalabilirsiniz. Tahmini 15 dk. kadar yer beklediğim oldu sanıyorum. Beklediğinize değecek emin olun. Mekanın içine girdiğinizde şık bir tasarım sizleri karşılıyor. Kitaplarla dekore edilmiş hoş bir ortam olmuş. Mekana iç/dış olarak masalar konulmuş. İsteyen içeride, isteyen dışarıda kahvaltısını yapabilir.

Kahvaltısı, çeşit ve lezzet olarak başarılı. Pazar günü genelde kahvaltısını dışarıda yapmayı sevenler için Filozof Kahvaltı öneririm. Ailecek veya arkadaşlarınızla gidip keyifle kahvaltınızı yapabilirsiniz. Fiyat olarak hemen hemen diğer kahvaltı mekanlarıyla aynı denebilir. Fiyat/performans açısından başarılı buldum. Kalabalıktan dolayı gürültülü olabiliyor. Benim gördüğüm tek olumsuz yönü bu diyebilirim. Yolunuz düşerse mutlaka uğramanız gereken kahvaltı mekanıdır.

Sosyal Medyada Paylaş

Güneş Çelebi

Güneş Çelebi

İzmir aşığı, gezmeyi tozmayı çok seven, "paylaşmak güzeldir" temasını özümsemiş, hayatını dolu dolu yaşamaya çalışırken ileriye dönük planlar da yapmadan duramayan kişi...

Tüm mesajları bul Güneş Çelebi →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir