Denizi Kucaklayan Manzarası ile Fahri’nin Yeri Alaçatı

1993 yılından günümüze kadar uzanan, bir aile işletmesi olarak kurulan Fahri’nin Yeri, eşsiz manzarası ile Alaçatı mekanlarının başında yer alıyor. Samimi dekorasyonu ve birbirinden lezzetli enfes mezeleriyle ön plana çıkıyor.

Fahri’nin Yeri nerede ?

Adres: Port Alaçatı Balıkçı Limanı, Alaçatı, 35930 Çeşme/İzmir

Hergün : 10:00-01:00

Telefon: 0232 716 76 91

Fahri’nin Yeri önerilerim ve mekan tanıtım

Yaz-kış her mevsim gidebileceğiniz özellikle muhteşem mezelerini denemeniz gereken bir mekan. Özellikle denemenizi istediğim lezzetler; deniz börülcesi, levrek marin, tereyağlı karides veya karides mantı, samanda soslu levrek, kalamar, balık kebap, ahtapot vs. her lezzeti aslında damak tadınıza uygun deneyebileceğiniz bir yer burası.

Her mezesi, balığı oldukça taze ve günlük hazırlanıyor. Bazı yorumları okuduğumda fiyat olarak pahalı gelmiş, ancak bu kadar emeğe ve bu taze lezzete değecek güzellikte bir fiyat politikası var. Hem içerisi hem dışarısı olarak iki kısmı mevcut. Deniz kenarında muhteşem bir yemek yeme fırsatı sunuyor. Mutlaka denenmesi gereken yerlerden biri burası. Özellikle yaz aylarında rezervasyonunuzu mutlaka yaptırın derim. Şimdiden afiyet olsun.

Sosyal Medyada Paylaş

Güneş Çelebi

Güneş Çelebi

İzmir aşığı, gezmeyi tozmayı çok seven, "paylaşmak güzeldir" temasını özümsemiş, hayatını dolu dolu yaşamaya çalışırken ileriye dönük planlar da yapmadan duramayan kişi...

Tüm mesajları bul Güneş Çelebi →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir