Evka-3’e Özel Bir Mekan: Bill’s Food & Drink

Evka 3 Profesörler Sitesi’nde, 2017 yılından bu yana hizmet veren güzel, nezih bir mekan. Mekanın dekorasyonu oldukça başarılı olmuş. Üç katlı olan Bill’s Food & Drink , dışarıdan bakıldığı zaman bile ne kadar özenildiğini, gösterişe ne kadar önem verdiğini belli eden bir yer. Evka 3 ‘de ilk açıldığı zamandan bu yana konseptini hiç bozmadan devam ediyor.

Bill’s Food & Drink nerededir ?

Adres: Evka 3 Mahallesi, 109. Sk. No:2, 35050 Bornova/İzmir, Türkiye

Bill’s Food & Drink önerilerim ve mekan tanıtım

Gece 00.00 ‘a kadar açık olan Bill’s Food & Drink , özel otoparkı, muhteşem hizmeti, deneyimli çalışanları ile bizleri karşılıyor. Burada, et çeşitleri, alkollü/alkolsüz içkileri, balık çeşitlerini ve mezeleri bulmanız mümkün.

Birbirinden lezzetli et çeşitleri ile birlikte, şarap içmenizi öneririm. Şefe özel sos ile birlikte dana bonfile harika !

Bill’s Food & Drink menüsüne buradan ulaşabilirsiniz; http://www.billsfooddrink.com/menu/

Teras bölümü farklı bir konsept (Teras Meyhane)

Mekanın son katında bulunan, teras bölümüne farklı bir konsept oluşturmuşlar. Kendi rakı’nızı getirebiliyor, fix menülerinden yararlanabiliyorsunuz. Gün batımında giderseniz muhteşem manzarası da var. Teras katında ben genellikle maç izlemeye gidiyorum. Kendi rakımı götürüp giderim. Yanlış hatırlamıyorsam 3-4 seçenekli fix menü seçenekleri mevcut. 80-150 TL arası bir fiyatı var.

Evka-3 ‘e güzel bir kazanım olduğunu düşündüğüm Bill’s Food & Drink ‘i mutlaka denemenizi öneririm.

Sosyal Medyada Paylaş

Güneş Çelebi

Güneş Çelebi

İzmir aşığı, gezmeyi tozmayı çok seven, "paylaşmak güzeldir" temasını özümsemiş, hayatını dolu dolu yaşamaya çalışırken ileriye dönük planlar da yapmadan duramayan kişi...

Tüm mesajları bul Güneş Çelebi →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir