Gerçek Bir Girit Mutfağı: Morisi Kahvaltı & Girit Mutfağı

Bostanlı’da girit mutfağı ve kahvaltısı ile ünlü bir mekan. Güler yüzlü personel ve iyi bir hizmet ile sevdiklerinizle birlikte güzel bir kahvaltı yapmak için ideal bir yer Morisi Kahvaltı & Girit Mutfağı.

Morisi Kahvaltı & Girit Mutfağı nerede

Adres: Bostanlı, Nebil Susup Sk. No:159, 35590 Karşıyaka/İzmir

Telefon: (0232) 362 92 98

Morisi Kahvaltı & Girit Mutfağı önerilerim ve mekan tanıtım

Öncelikle ufak bir tavsiyede bulunmak isterim. Özellikle, hafta sonları sabah kahvaltıya gidecekler için, mutlaka gitmeden önce arayıp rezervasyon yaptırmanız olacaktır. Bu söylemim gözünüzü korkutmasın, “çok kalabalık oluyor servis kötü, yavaş olur” demeyin. Bu kalabalığa rağmen servis oldukça hızlı ve güler yüzlü çalışanları ile kahvaltınızı keyifle yapabileceğiniz güzel bir mekan. Peynir ve reçeller oldukça iyi. Reçeller tamamen ev yapımı. Serpme kahvaltı yanında, lor peynirli otlu omleti mutlaka denemelisiniz. Oldukça lezzetli. Pişi tabi ki de olmazsa olmazımız. Kısaca her şey süper. Mutlaka denenmesi gereken bir kahvaltı mekanı.

Sosyal Medyada Paylaş

Güneş Çelebi

Güneş Çelebi

İzmir aşığı, gezmeyi tozmayı çok seven, "paylaşmak güzeldir" temasını özümsemiş, hayatını dolu dolu yaşamaya çalışırken ileriye dönük planlar da yapmadan duramayan kişi...

Tüm mesajları bul Güneş Çelebi →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir