İzmir Mavişehir’in Yenisi: Rast Bira Bahçesi

Son zamanlarda adından oldukça bahsettiren, İzmir Mavişehir’de olmaz denilen konsepti olduran, henüz 2 aylık bir mekan. 3 ortak, L. Mehmet Duman, Efe Koçer ve Atahan Yersel.

Mekan, açıldığı günden bu yana her gün dolu. Bu başarıyı, bu 3 ortağa bağlayabiliriz. Hepsinin ortak özelliği bol bol gezmeleri. Gezdikleri yerleri buraya uyarlayıp, istenilen sinerjiyi elde etmişler.

Rast Bira Bahçesi nerede ?

Adres: Atakent Mah. 2039 Sk. No:2 35540 İzmir

Rast Bira Bahçesi önerilerim ve mekan tanıtım

Buranın özelliği bira ve aperatif lezzetler olması. Porsiyonları herhangi bir mekandan %30 daha ufak, tabii ki de fiyat olarak da az. Tattığınız yemekler oldukça lezzetli ev yapımı patates, muhteşem pizzalar, hamburgerler gayet iyi. Bu mekanın ayrıca bir özelliği daha var, dedim ya porsiyonlar ufak, biraları da öyle 25’lik bardaklarda servis ediliyor. Rast Bira Bahçesi özelliği bu. Biranız ısınmıyor. Sarhoş olmuyorsunuz. Yemeklerinizle birlikte güzel bira tadımları yapabiliyorsunuz. Aslında güzel fikir 25 ‘lik olması mideyi yormaz. İleride tüm mekanlarda görürsek şaşırmayalım.

Yolunuz Mavişehir’e düşerse denemeden geçmeyiniz derim. Afiyet olsun.

Sosyal Medyada Paylaş

Güneş Çelebi

Güneş Çelebi

İzmir aşığı, gezmeyi tozmayı çok seven, "paylaşmak güzeldir" temasını özümsemiş, hayatını dolu dolu yaşamaya çalışırken ileriye dönük planlar da yapmadan duramayan kişi...

Tüm mesajları bul Güneş Çelebi →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir