İzmir’de Doğum Günleri Nerede Kutlanır?

İzmir Doğum Günü Mekanları

Yılda bir kez kutlanan doğum günleri en özel anılar biriktirilerek ve en heyecanlı bir şekilde geçirilmek istenmektedir. Kimileri kafelerde, kimileri meyhanelerde, kimileri restoranlarda doğum günü kutlamayı tercih etmektedir. Biz de bugünkü yazımızda sizlere İzmir doğum günü mekanları hakkında bilgi verdik. Böylece her türlü mekanın ismi ve özelliğini sizlerle paylaştık.

İzmir En İyi Doğum Günü Mekanları

·        Meyhane Feriştah

İlk önerimiz doğum gününü bir meyhanede kutlamak isteyenler için gelmektedir. İçerisinde canlı müziği bulunan ve 200 kişiye kadar kapasiteli bir doğum günü mekanıdır. Sigara içmek isteyenler için özel alanı vardır. Buca ilçesindeki mekanda doğum günü kutlamak için önceden rezerve yaptırmayı ihmal etmeyin.

·        Arada Bi’

Muhteşem bir ocakbaşı keyfi yaparak doğum gününüzü ölümsüzleştirmek isterseniz bu mekan tam size göre. Hem alakart, hem de fiks menüsü bulunan mekan 100 kişi kapasitelidir.

·        Cafe Plaza Bomonti

Dj, açık alan ve alakart menüsü bulunan mekan Alsancak’tadır. Mekanın kapasitesi 120 kişi olup İzmir doğum günü mekanları içerisinde 40 yıldır hizmet veren nadide yerlerdendir.

Sosyal Medyada Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir