İzmir’de En İyi Steakhouse Restoranları

Canınız et istediğinde ve farklı lezzetleri tatmak istediğinizde en iyi tercih steakhouse olmaktadır. İzmir’de steakhouse mekanları arıyorsanız daha fazla yorulmanıza gerek yok. Sizlere İzmir’de en iyi steakhouseçular hakkında bilgi vererek tercihinizi yapmanıza yardımcı olduk. Hemen aşağıdaki mekanlardan birini seçerek damağınızı şenlendirebilirsiniz.

İzmir’de En İyi SteakHouseçular Hangileridir?

·         LezzEt SteakHouse

Enfes lezzetleri ile tam bir Steakhouse keyfi yaşamak isterseniz Bayraklı ilçesinde konumlanan bu mekana gidebilirsiniz. Bu zamana kadar mekan hakkında genellikle olumlu yorumlar yapılmış olup nezih bir ortam olduğu söylenmektedir. Ayrıca ferah bir mekan arayanlar için kaçınılmaz bir fırsat sunmaktadır.

·         Seçkin Et SteakHouse

Samimi bir SteakHouse ortamını sunan bu mekan Bornova ilçesinde yer almaktadır. Mekanın en çok tavsiye edilen lezzeti ise; peynirli köftesidir. Ayrıca eşsiz mezeleri ile dikkat çekmektedir.

·         Fish & Steak House

Fasıl gecelerinden, balık keyfine kadar her türlü isteğinizi karşılayacak olan bu mekan aynı zamanda SteakHouse olarak da hizmet vermektedir. Konak ilçesinde sahilin tadını ve etlerin lezzetini çıkarabileceğiniz nadide mekanlardandır.

Sosyal Medyada Paylaş