İzmir’de Keyifli Vakit Geçirilecek Eğlence Mekanları

İzmir Eğlence Mekanları

İzmir’de eğlenceli bir akşam geçirmek isterseniz; gidebileceğiniz pek çok mekan bulunuyor. Aşağıda sizlere İzmir eğlence mekanları isimlerini ve bu mekanların özelliklerini verdik. Eğer İzmir’de eğlenebilecek bir mekan arıyorsanız aşağıdaki mekanlardan birisini tercih edebilirsiniz.

İzmir’in En İyi Eğlence Mekanları

·        Ooze Venue

İzmir Bornovo’da yer alan Ooze Venue en çok genç kesimin tercih ettiği eğlence mekanlarından birisidir. Özellikle Ege Üniversitesi’ne yakın olduğu için daha çok öğrencilerin burada vakit geçirdiğini görebilirsiniz. Genç kişilerin yoğunlukta bulunduğu bir yerde ve Bornova’da eğlence yeri arıyorsanız bu mekanı tercih edebilirsiniz.

·        Dungeon Bar

Daha çok orta yaş kesimi ağırlayan Dungeon Bar; Bornova’da bulunmaktadır. Gece saatlerinden başlayarak sabaha kadar burada eğlence hız kesmemektedir.

·        Volume Alsancak

Mekanın isminden de anlaşıldığı üzere bu mekan Alsancak ilçesinde bulunmaktadır. Özellikle canlı müzik dinlemeyi tercih eden kişilerin gitmesi gereken mekanlar arasındadır.

·        Cinatı

İzmir’in Konak ilçesindeki Cinatı, birçok enstrümanla gecenize eğlence ve renk katmaktadır. İçerisinde canlı müzik imkanı bulunan ve gitardan, piyanoya, davula kadar her türlü enstrümanla gecenizi şenlendiren mekanlardandır.

Sosyal Medyada Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir