Pizza Locale Bostanlı “Escape to Locale”

İzmirli iki arkadaş düşünün, bu iki arkadaş kurumsal firmalarda hayatını sürdürürken, monotonluktan sıkılıp kendilerine “neden!” sorusunu sormalarıyla birlikte bir hikayeye başlar. Bu hikaye; “Pizza Locale”. Şuan da İzmir’in birçok yerinde şubesini açmış, egolardan uzak, samimiyet, huzur ve mutluluk odağına kaçış için sizleri Pizza’larını tatmaya davet ediyor. İzmir dışında, İstanbul, Aydın, Eskişehir, Antalya, Ankara, Denizli, Bursa, Bodrum, Konya, Bakü ‘de de şubeleri bulunuyor.

Pizza Locale Bostanlı nerede ?

Adres: Bostanlı Mah. 2014/1 Sokak No:21/A 35590 Karşıyaka / izmir​

Telefon: 0232 520 04 30

Pizza Locale önerilerim ve mekan tanıtım

İzmir’de birçok yerde şubesi var. Ancak, Bostanlı’daki yeri hakkında size biraz bilgi vermek isterim. Şirin mi şirin bir dükkan. Personeli, dekoru, hizmeti, lezzeti herşey mükemmel. Pizzalarda normalin çok dışında alışmadığımız lezzetleri bulabilirsiniz. Her çeşit Pizza mevcut.

Kaburga füme pizza, enginarlı pizza, kavurmalı pizza, somon kaparili pizza, 4 peynirli pizza ve dahası…

Kaburga füme ve dört mevsim pizza damak tadıma göre olduğundan öneriyorum. Ancak size özellikle şunu şunu yemelisiniz demeyeceğim. Zaten emin olun her pizzası ayrı bir lezzet. Damak tadını uygun şekilde her pizza’dan var. Peynir sevenler, 4 peynirli pizza, sosis salam sevenler şarküteri pizza, et sevenler kavurma pizza yiyebilir. Dediğim gibi canınız o an ne isterse !

Mekan, kalabalık olmasına rağmen servisi oldukça hızlı, malzemeleri kaliteli, fiyat/performans olarak da gayet başarılı.

Sosyal Medyada Paylaş

Güneş Çelebi

Güneş Çelebi

İzmir aşığı, gezmeyi tozmayı çok seven, "paylaşmak güzeldir" temasını özümsemiş, hayatını dolu dolu yaşamaya çalışırken ileriye dönük planlar da yapmadan duramayan kişi...

Tüm mesajları bul Güneş Çelebi →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir